SLUŽBY

Naše služby

V Penzionu na Bělidle naleznete mnoho doplňkových služeb k ubytování. Snažíme se, abychom Vám co nejvíce zpříjemnili Vaši dovolenou v Českém Švýcarsku. Neustále se snažíme služby vylepšovat a přidávat nové. Máte další dotazy ke službám? Neváhejte nás kontaktovat.

Služby
Recepce Naše recepce je Vám k dispozici denně od 8:00 do 11:00 a od 14:00 do 18:00. Mimo vyhrazené časy jsme k dispozici na e-mailové adrese info@penzion-na-belidle.cz nebo na telefonu +420 608 557 890 (do 20:00).
Check-in/ Check-out Ubytovat se můžete od 16:00 do 18:00. Mimo tento čas je nutné kontaktovat recepci penzionu (info@penzion-na-belidle.cz, +420 608 557 890) a dohodnout se na čase příjezdu předem. Pokoje, domek i stodola musí být v den odjezdu vyklizeny do 10:00.
Snídaně Snídaně je možné si doobjednat za 150,- Kč/ osoba, děti do 12 let 130,- Kč/ osoba. Snídaně formou bufetu je podávána ve společenské místnosti v penzionu, od 8:00 do 9:30.
Dětská postýlka Dětskou postýlku s peřinkou, polštářkem a povlečením je možné si zapůjčit za 180 Kč/ noc.
Domácí mazlíčci Budeme rádi, pokud k nám na Bělidlo přivezete i své domácí mazlíčky. Příplatek je 95 Kč/ noc. Jedinou podmínkou je, že nesmí zůstávat samy na pokoji, v domku nebo stodole.
Občerstvení na recepci Na recepci, ve společenské místnosti pro Vás máme připravené drobné pochutiny jako oříšky, chipsy, nealko nápoje nebo výběr vín. V létě nabízíme i skvěle vychlazené čepované pivo (které si hosté čepují sami).
Wi-Fi připojení Internetové Wi-Fi připojení je v celém objektu zdarma.
Parkování Parkovat můžete přímo před budovami penzionu a stodoly zdarma.
Dětské hřiště V příznivém počasí je k dispozici dětské venkovní hřiště. Naleznete zde různé prolézačky.
Úschovna jízdních kol U nás bude Vaše kolo v bezpečí. Úschovu kol máme pro naše hosty zdarma.
Ohniště Ohniště se nachází na dolní zahradě a pro všechny hosty je zcela zdarma.
Venkovní gril U každého objektu je k dispozici gril, který mohou hosté využívat bezplatně během celého pobytu.
Venkovní posezení Před každým objektem se nachází venkovní posezení, kde si můžete s přáteli či rodinou něco ugrilovat a v klidu posedět.
Společná kuchyň pro penzion V penzionu se kromě společenské místnosti s krbem nachází i společná kuchyň, kde naleznete všechno potřebné vybavení pro vaření. Nachází se zde lednice, rychlovarná konvice, sporák, trouba, myčka i veškeré nádobí. Je zde k dispozici i káva nebo sáčkový čaj.
Plně vybavené kuchyň v domku a ve stodole Domek i stodola mají plně vybavenou soukromou kuchyň s jídelnou. Naleznete zde nádobí i lednici, sporák, konvici, myčku nádobí, jednoduše vše jak u Vás doma.